Psí hotel

Vedle služeb útulku doplňkově provozujeme psí hotel, kam můžete své čtyřnohé miláčky umístit v případě, kdy jedete na dovolenou či někam, kde Vás pejsek nemůže doprovázet.

Ubytovaní pejskové jsou u nás umístěni v prostorných kotcích se zateplenými boudami (vhodné pro venkovní psy) nebo v obytných částech psího hotelu (vhodné pro bytová, malá plemena). Samozřejmostí je přístup pejsků na oplocenou zahradu, pravidelné venčení.

Krmení našich "hostů" provádíme dle Vašich požadavků a pokynů a zvyklostí pejska. Podle domluvy krmíme vlastní či Vaší stravou s ohledem na možná omezení či diety pejska. Samozřejmostí je podávání léků, je-li potřeba.

Při předání pejska do hotelu u sebe mějte Váš občanský průkaz, očkovací průkaz pejska, pelíšek či hračku, na kterou je pejsek zvyklý, abyste mu odloučení od Vás co nejvíce usnadnili. U hárajících fen v případě ubytování " v bytě" nutná výbava (psí kalhotky + hygienické potřeby, podle toho jak jste zvyklí). Nezapomeňte léky a vitamíny, které pejsek užívá.


Ceník služeb psího hotelu

Cena ubytování se stravou je 200,- Kč vč. DPH/1 den. Nerozlišujeme ceny za ubytování malého či velkého pejska. V případě výběru ubytování "v bytě " je nutno počítat s příplatkem 100,- Kč/1 den. V den nástupu do hotelu hradíte zálohovou částku na ubytování, podle domluvy.